MINISTRIA E BUJQËSISË
PYLLTARISË DHE ZHVILLIMIT RURAL

Agjenda

Ministri Krasniqi nesër viziton qendrën grumbulluese në Xërxë të Rahovecit 2015-08-05 Ju njoftojmë se nesër (6 gusht), ora 11:00, Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi bashkë me drejtorin e USAID-it në Kosovë, James Hope dhe kryetarin e Komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi do të vizitojnë Qendrën Grumbulluese për pemë dhe perime “Elkos”, në fshatin Xerxë të komunës së Rahovecit. Kjo... më shumë
Sot fillon “Java e Pyjeve” 2015-05-20 Ju njoftojmë se sot (20 maj), ora 11:00, ministri i MBPZhR-së, Memli Krasniqi, do të marrë pjesë në hapjen e “Javës së Pyjeve\", aktivitetet ky i cili do të mbahet në sheshin “Nëna Terezë”, në Prishtinë, para objektit të MBPZhR-së. Aktivitetet që do të mbahen në kuadër të kësaj jave, janë pjesë e fushatës... më shumë
  • H
  • M
  • M
  • E
  • P
  • Sh
  • D
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30